Nowoczesne pomysły dla nowatorskich przedsiębiorców

Gdy jesteś fanem nowoczesności i funkcjonalności, to z całą pewnością powinieneś przejrzeć ten artykuł i zajrzeć na stronę https://www.dennert.pl/. Stosujemy pionierskie rozwiązania, które na pewno spodobają się każdemu i posłużą na wiele lat. Wykonujemy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co tworzy swoistą renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca działań. Co jest naszymi najmocniejszymi atutami? Są to szczególnie:

  • skrupulatność,
  • przykładność.

Zwłaszcza interesujemy się prefabrykowanymi domami i elementami betonowymi. Co najważniejsze możemy poszczycić się dobrym i specjalistycznym utworzeniem stropów kanałowych typu Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma angażuje blisko pół tysiąca certyfikowanych pracowników, którzy rozmieszczeni są na sześciu oddalonych od siebie lokalizacjach. Dlatego my proponujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław i nie tylko.

Najwyborniejsza rodzinna firma z tradycją

Nasza firma osiągalna pod adresem internetowym www.dennert.pl/ tworzy przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako specjalistyczni dostawcy produktów przeznaczonych do szybkiego, energooszczędnego i nowatorskiego budowania, możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą klasę, a także nasze 80-letnie doświadczenie w branży. Najpierw nasza firma stanowiła tylko hurtownię towarów budowlanych. Ale w późniejszym czasie jej właściciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób prędki i po kosztach. Tak zrodziła się pomysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których używano jedynie lub w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma zrobiła się słynna nie zaledwie na terenie Niemiec, jednak także na całym świecie. Staliśmy się kreatorem specjalności budowlanej. Prefabrykacja części budowanych i wsparcie inwestorów budowlanych, to dokładnie nowoczesne pomysły firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. sporządzono pomysł piwnicy prefabrykowanej, a potem rozbudowano ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednakże najwidoczniejszym sławą cieszą się stropy kanałowe zwłaszcza ten typu Teriva albo Filigran. W 2010r. zostały one wyjątkowe przez niezależne jury za najlepszą innowację. Pokazuje to, że firma Dennert ciągle wybiega o krok na przód, a także usiłuje wyszukać coraz to nowszych i bardziej przyszłościowych rozwiązań. To dzieje się naturalnie w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, dlatego ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym się od siebie nie różnią.

Nasza najskuteczniejsza propozycja i najgłówniejsze plusy – strop Teriva

Nasza propozycja jest szczególnie bogata i każdy na pewno dobierze sobie coś dla siebie ewentualnie pełen pakiet, jaki chciałby wykorzystać w swoim domu, firmie. Zwłaszcza zajmujemy się np. schodami. Mamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i możemy stworzyć praktycznie każdą koncepcję. Proponujemy superszybki montaż, pierwszorzędne wykończenie i skuteczna izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą typu base. Jest ona natychmiastowa w montażu, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Ewidentnie do zrealizowania jej stosuje się prefabrykowane elementy, które łączone są bezspoinowo z użyciem unikalnej techniki łączenia. Na zrobienie takiej piwnicy potrzebujemy tylko sześciu godzin, przy użyciu suchych części budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych oraz drzwiowych. Największym walorem takiej piwnicy oczywiście poza krótkim czasem realizacji jest niezwykle wielka wodoszczelność. Jednak naszym najgłówniejszym dokonaniem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe transportowane są na teren budowy jako suche fragmenty, już przygotowane do montażu. Są one niezmiernie porządne, z uwagi na to nie jest koniecznością zakładanie podpór do ich montażu. Zastosować w tym miejscu możemy łączenia bezspoinowego, a ułatwiają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są mocno nowatorskie i termoaktywne. Są one robione według indywidualnych konieczności z zachowaniem konkretnych wymiarów. Zatem nasze kanały stropowe są naszą wyjątkową dumą. Jakimi zaletami możemy się pochwalić pomijając to? Są to szczególnie:

  • praca w fabryce,
  • logistyka,
  • team znawców,
  • innowatorskie budowanie.

Dzięki fabrykacji w fabryce domy naszych klientów wyróżniają się najwyższą jakością. Dzięki temu możemy również zyskać na oszczędności energii i kosztów. Gdy chodzi o przymiot logistyczny, to wszystkie wytworzone, gotowe wcześniej elementy przewożone są na plac budowy. Z tego powodu należy tylko parę przejazdów pojazdów ciężarowych, a wszystkie niezbędne, przyrządzone części będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu doświadczonej zespołowi ekspertów na prośbę klienta możemy połączyć części na miejscu tak, aby zapewnić terminowe i jak najprędsze zamknięcie budowy. Natomiast za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert powoduje, że budowanie robi się zupełnie przewidywalnym procesem.

Tekst został opublikowany przez właściciela internetowej strony stropy Wrocław.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *