„Who calling me”, czyli anonimowe połączenia

Czy za każdym razem wszystko wiemy na temat naszego telefonu? Tu jasne, że nie chodzi jedynie o możliwości, ale także o historię telefonów. Każda osoba, która posiada telefon z pewnością spotkał się z sytuacją, że dzwoni do niego jakiś nieznajomy numer. Oprócz tego niekiedy możemy nawet nie słyszeć dzwonka, a pod koniec dnia patrzymy w listę połączeń i widzimy kilkanaście lub o wiele więcej nieodebranych połączeń. Naturalnie czasami będziemy ignorować takie sprawy, ale w bardzo wielu momentach będzie nas to tak bardzo denerwowało, że będziemy poszukiwali rozwiązań w internecie. Wtedy wyszukujemy hasła takie jak who called me i chcemy otrzymać jakieś informacje od:

  • specjalistów,
  • zwykłych konsumentów.

Na szczęście są bardzo pomocne portale internetowe, takie jak whocalledmeuk.co.uk, które pomogą nam zweryfikować takie informacje. Sprawa może być ważna, jeśli jest to na przykład numer służbowy. Wtenczas wystarczy wybrać opcję check phone number i zorientować się, w czym problem.

Wytypuj możliwość check phone number i zablokuj kłopot

Proponowana strona jest zresztą łatwa w orientacji. Informacje spisane w ten sposób, abyśmy mogli się zorientować ze wszystkimi kwestiami najbardziej w tym aspekcie ważnymi. Jest również dostęp do bloga, z którego możemy się dowiedzieć jak w praktyce wyglądają takie problemy i na jakie trudności najczęściej natrafiają zwykli konsumenci. Oczywiście wykorzystując możliwość taką jak who calling me bardzo szybko się zorientujemy, że mnóstwo będzie zależało tu od:

  • powtarzalności nieodebranych połączeń,
  • rodzaju numeru.

Ten drugi wariant może nam mnóstwo wytłumaczyć. Po tym, jak zbudowany jest numer możemy się domyśleć na przykład, z którego kraju ktoś do nas telefonował. Przez to będziemy mogli od razu na początku się domyślić czy to może połączenie od kogoś znanego albo kogoś, kto chciałby nas zatrudnić. To zdecydowanie nie koniec opcji, które możemy wykorzystać. Kłopot who called me może być również rozwiązany dzięki opcji wprowadzenia lokalizacji. Pomimo to możemy wprowadzić w należne pole obszar kodowy.

Przystępna oraz ekspresowa aplikacja

Warto też spostrzec, że użycie takiego wirtualnego przyrządu możemy mieć zawsze pod ręką. Osiągalna jest do pobrania aplikacja, która zagwarantuje nam bardzo szybką weryfikację dzięki opcji check phone number. Równocześnie jest bardzo banalna w obsłudze, a specjalnie stworzona na Androida, więc z pewnością będzie mieć do niej dostęp większość internautów. Zobrazuj sobie, więc chwilę, że masz już dosyć denerwującego dzwonienia i chcesz dowiedzieć się, kto kto chce się do Ciebie dodzwonić. Zdarza się, że w pierwszym odruchu chcemy oddzwonić, ale to może być wszakże poważny błąd, którego konsekwencją będzie wysoki rachunek. Zdajmy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach połączenia wykonywane są nie tylko przez prawdziwe osoby, ale również przez roboty zaprogramowane przez profesjonalne. Zwróćmy też uwagę, że jeżeli już sprawdzimy nasz numer to możemy również podzielić się swoim doświadczeniem na temat firmy i opisać napotkany kłopot. Przez to inni użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania tak samo jak my wcześniej czytając cudze recenzje.

Wpis został uzupełniony przez administratora strony www who called me.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *