Nowoczesne rozwiązania dla nowatorskich przedsiębiorców

Jeżeli jesteś fanem nowatorska i funkcjonalności, to z całą pewnością musisz przejrzeć ten artykuł i zajrzeć na stronę www www.dennert.pl/. Stosujemy przyszłościowe metody, które z pewnością trafią w gust każdemu i posłużą na wiele lat. Rozwijamy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co buduje pewną renomę. Rocznie podejmujemy się ponad 4,5 tysiąca działań. Co jest naszymi najmocniejszymi zaletami? Są to np.:

  • obowiązkowość,
  • sumienność.

Zwłaszcza interesujemy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Przede wszystkim jesteśmy w stanie poszczycić się dobrym i eksperckim utworzeniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma wykorzystuje prawie pół tysiąca doświadczonych pracowników, którzy rozmieszczeni są na sześciu innych obszarach. Dlatego my sugerujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najwłaściwsza rodzinna firma z tradycją

Nasza firma dostępna pod adresem internetowym dennert.pl/ stanowi przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z wieloletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako fachowi doręczyciele elementów poświęconych do prędkiego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość, jak również nasze 80-letnie doświadczenie w zawodzie. Najpierw nasza firma stanowiła tylko hurtownię elementów budowlanych. Natomiast w późniejszym czasie jej właściciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób rychły i tani. Tak wykreowała się zamysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których stosowano wyłącznie czy w większości ekologicznych materiałów. Dzięki temu nasza firma stała się słynna nie jedynie na obszarze Niemiec, ale również na całym świecie. Staliśmy się prekursorem sfery budowlanej. Prefabrykacja elementów budowanych i wsparcie inwestorów budowlanych, to dokładnie nowatorskie rozwiązania firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 r. przygotowano projekt piwnicy prefabrykowanej, a później poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednakże najwyraźniejszą popularnością chlubią się stropy kanałowe przede wszystkim ten typu Teriva albo Filigran. W 2010r. pozostały one ocenione przez niezależne jury za czołową innowację. Dowodzi to, że firma Dennert stale wybiega o krok na przód, a także szuka coraz to nowszych i bardziej przyszłościowych rozwiązań. To dzieje się oczywiście w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, zważając na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym od siebie nie odbiegają.

Nasza najciekawsza propozycja i najokazalsze plusy – strop zeranski

Nasza oferta jest mocno obfita i każdy na pewno wybierze sobie coś dla siebie albo cały pakiet, jaki chciałby zastosować w swoim domu, firmie. Przede wszystkim zajmujemy się np. schodami. Posiadamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie odwzorować w sumie każdą koncepcję. Proponujemy błyskawiczny montaż, pierwszorzędne wykończenie i skuteczna izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą gatunku base. Jest ona szybka w instalacji, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Oczywiście do zrealizowania jej używa się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z zastosowaniem niepowtarzalnej techniki łączenia. Na stworzenie takiej piwnicy potrzebujemy zaledwie sześciu godzin, przy zastosowaniu suchych elementów budowlanych oraz wyciętych wcześniej otworów okiennych i drzwiowych. Najgłówniejszym pozytywem takiej piwnicy naturalnie oprócz niedługiego terminu realizacji jest niezwykle wielka wodoszczelność. Natomiast naszym największym wyczynem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe dostarczane są na teren budowy jako suche fragmenty, przedtem przyrządzone do montażu. Są one mocno solidne, dlatego nie jest koniecznością użycie podpór do ich instalacji. Wykorzystać tutaj możemy łączenia bezspoinowego, a umożliwiają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są niezmiernie innowacyjne i termoaktywne. Są one robione według indywidualnych spraw z zachowaniem szczegółowych wymiarów. Zatem nasze kanały stropowe są naszą wyjątkową dumą. Jakimi zaletami możemy się pochwalić pomijając to? Są to głównie:

  • wytwórczość w fabryce,
  • logistyka,
  • ekipa ekspertów,
  • nowoczesne budowanie.

Dzięki produkcji w fabryce domy naszych nabywców odznaczają się najwyższą klasą. Dzięki temu możemy także zyskać na oszczędności energii oraz kosztów. Jeśli chodzi o aspekt logistyczny, to wszystkie stworzone, gotowe już elementy dostarczane są na plac budowy. Z tego powodu należy zaledwie kilka kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie potrzebne, przyrządzone części będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu ekipie ekspertów na życzenie klienta jesteśmy w stanie zmontować części na miejscu tak, żeby umożliwić terminowe i jak najszybsze zamknięcie budowy. Natomiast za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert sprawia, że budowanie staje się zupełnie przewidywalnym procesem.

Tekst został podany przez zarządcę strony www stropy kanałowe.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *